Servis Kalitesi


Şu bir gerçektir ki; özellikle elektronik cihazlarda servis hizmeti alınacak firmaya kesin bir güven duymak gerekir. Güven duymadığınız hiçbir kişiye ya da firmaya cihazınızı teslim etmenizi tavsiye etmeyiz. Firmamıza güven duymuyorsanız bizlere cihazınızı teslim etmeyiniz! Başka alternatifinizin olmadığını düşünüyorsanız lütfen cihazınızı teslim ederken aşağıdaki hususları dikkate alınız ve kafanızda hiçbir soruya yer kalmayacak şekilde cihazınızla ilgili detayları servis formunda açıkça tespit ettiriniz. Servis formunu kaybetmiş olsanız bile cihazınızla ilgili tüm detaylar on-line olarak takip edebileceğiniz şekilde bizde kayıtlıdır.

Cihazını servisimize teslim eden tüm kişi ve kurumlar aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Çalışma şartlarımızda belirtilmeyen tüm hususlar için mevcut yasalar geçerlidir.

Servis hizmeti sunulacak notebookun firmamıza ulaştırılması ile başlayan ve müşteriye teslim edilmesi ile son bulan prosedür ve çalışma şartlarımız aşağıda belirtilmiştir:

CİHAZ KABUL & SERVİS FORMU :

Cihazınız teknik servisimize getirilmeden önce kısa bir ön inceleme yapılır. Müşteri talepleri ve belirlenen tespitler çerçevesinde servis formu düzenlenir. Servis formunda şu bilgiler yer alır:

– Cihazın türü, markası, modeli, seri nosu

– Müşteri talebi (Arıza tanımı, şikayetler, istekler)

– Müşteri tarafından belirtilmeyen/giderilmesi istenmeyen ve gözle görülen; eksikler, arızalar, hasarlar, deformasyonlar (coverlarda ve kasadaki kırık ve çatlaklar, klavyede eksik veya hasarlı tuşlar, lcdde dış çizikler/lekeler …vs). Müşteri tarafından belirtilmeyen ya da gözle yapılan kontrolde tespit edilemeyen, ancak cihaz servise alınıp detaylı incelendiğinde tespit edilen arızalar ve iç hasarlar/deformasyonlar ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.

– Cihazla birlikte gelen aksesuarlar (Adaptör, batarya, optik sürücüler, pcmcia card, taşıma çantası …vs). Dışarıdan görülemeyen ve var olup olmadıklarını anlamak için cihazın sökülmesini gerektiren parçalar servis formunda belirtilmez (cpu, ram, hdd, inverter, dahili kart ve elektronik parçalar …vs). Bu gibi parçaların önceden tespiti isteniyor ise cihaz teslim alınmadan önce belirtilmeli ve gerekli tespit yaptırılmalıdır. Aksi durumda, daha önceki müdahalelerden dolayı bu gibi parçaların eksik ya da olması gereken özelliklerinden farklı çıkması halinde hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir